Вести

Две лица нападнати во Куманово

Две лица нападнати во Куманово

На 05.12.2023 година во 01.45 часот во СВР Куманово, Б.Ј. (31) од Куманово пријавил дека на улицата „Бранко Радичевиќ“ во Куманово,  тој и Т.Ј. (26)  биле физички нападнати од повеќе лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од полицијата.

Сузана Андоновиќ

Radio Bum

December 5th, 2023

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *