Вести

Едно лице загина во сообраќајна несреќа во Ајдучка чешма

Едно лице загина во сообраќајна несреќа во Ајдучка чешма

Ноќеска на регионалниот пат Куманово – Свети Николе кај населбата Ајдучка чешма загина 45 годишен возач на голф, Т.Т. роден 1974 од населба Карпош , Куманово. Тој управувајќи го возилото изгубил контрола и излетал од патот.
Според информациите од полицијата несреќата се случила во 02,20 часот.
Увид извршила увидна екипа од СВР-Куманово.

Radio Bum

August 19th, 2019

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *